מידע על מסלולים, תעריפים, לוחות זמנים ועוד
בשל הגודל הגיאוגרפי הגדול שלה, אוקלהומה סיטי היא קהילה התלויה ברכב, אך רבים גם להסתמך על מערכת תחבורה ציבורית הולך וגדל. בנוסף, שימוש באוטובוסים ותחבורה ציבורית אחרים במידת האפשר באוקלהומה סיטי טוב לסביבה ודרך מצוינת לחסוך כסף. הנה מידע על אוטובוסים באוקלהומה סיטי, כולל נתיבי שטח המטרו, את כמות התעריפים וכיצד לרכוש כרטיסים ועובר.
תחבורה ציבורית
מערכת התחבורה הציבורית של אוקלהומה סיטי נקראת EMBARK, לשעבר מטרו טרנזיט. הוקם בשנת 1966 על ידי העיר של אוקלהומה סיטי שירות כ -3 מיליון רוכבים בשנה, EMBARK אחראי:
- שירות אוטובוסים באוקלהומה סיטי ו Midwest City עם להביע את נורמן
- מרכז העיר דיסקברי (חינם)
- חניה ציבורית מחוץ לרחוב
- אוקלהומה נהר שייט
כמה זה האוטובוס ב OKC?
נסיעה אחת באוקלהומה סיטי אוטובוס הנסיעה הוא 1.75 $. נסיעה אחת באוטובוס נסיעה אחת היא $ 3.00.
"פטרון מיוחד" תעריפים זמינים ב 0.75 $ (1.50 דולר אקספרס) עבור קשישים (60 +), אנשים עם מוגבלויות, מחזיקי כרטיס מדיקייר וילדים בגילאי 7-17. כדי להיות זכאי לקבלת דמי מופחת מופחת, יש להגיש בקשה .
ילדים 6 ו תחת נסיעה חינם כאשר מלווה מבוגר בתשלום, שירות האוטובוסים הוא חינם ביום שישי השלישי של כל חודש במהלך הקיץ במקום ימים התראה האוזון.
מעברי נסיעה בלתי מוגבלים תקפים למשך 30 יום בעלות של $ 50 ($ 25 עבור פטרון מיוחד), במשך 7 ימים במחיר של 14 $ (7 $ עבור פטרון מיוחד) או ליום אחד במחיר של 4 $ (2 $ עבור פטרון מיוחד).
איך אני קונה כרטיסים או עובר?
הרוכבים יכולים לשלם עבור אוקלהומה סיטי כרטיסי אוטובוס, כמובן, באוטובוס עצמו באמצעות שינוי מדויק.
כמו כן, כרטיסים ואוטובוסים ניתן לרכוש בחלון שירות הלקוחות של מרכז מעבר למרכז העיר (420 NW רחוב 5).
ניתן למצוא "מעבר לשכונה":
- קנה פחות (2500 N פן): מסלולים 7, 23
- קנה עבור פחות (1104 SE 44): כביש 14
- קנה פחות (2121 W הפנר): כביש 5
- קנה פחות (3501 NW כביש מהיר): כביש 8
- קנה פחות (415 SW 59): כביש 40
- קנה פחות (2701 SW 29): מסלולים 11, 12
- קנה פחות (3713 S מערב): כביש 13
- קנה פחות (2001 NE 23): מסלולים 2, 22
נתיבים
EMBARK מפעילה כיום למעלה מ -20 מסלולי אוטובוס באוקלהומה סיטי. הורד מפה מלאה של המערכת או ראה מפות מסלולים בודדות.
* שים לב כי השירות אינו פועל בחגים הבאים: יום השנה החדשה, יום הזיכרון, יום העצמאות, יום העבודה, חג ההודיה וחג המולד.
- כביש 2: קולטריין
- כביש 3: צפון קלי
- כביש 5: אנדרטה
- כביש 7: צפון מאי
- כביש 8: צפון פן / NW 63rd
- כביש 9: מערב רינו Crosstown
- כביש 10: צפון פורטלנד
- כביש 11: רחוב 29 Crosstown
- כביש 12: דרום מאי
- כביש 13: דרום מערב / I-240 Crosstown
- כביש 14: SE בראיינט או Sunnylane
- כביש 15: Midwest City
- כביש 16: דרום פן
- כביש 18: לינקולן
- כביש 19: ספנסר
- כביש 22: מרטין לותר קינג
- כביש 23: רחוב 23 Crosstown
- כביש 24: נורמן
- כביש 38: רחוב 10 Crosstown
- כביש 40: דרום ווקר
- כביש 50: דאונטאון דיסקברי