על גבי דקר כפול, צפייה גדולה
יש הרבה מה לראות בטיול ללונדון, ובמיוחד בטיול הראשון שלך לעיר. לוקח אוטובוס היא אחת הדרכים הקלה ביותר כדי לקבל תצוגה טובה של לונדון ללא הרבה בעיות או חשבון; כל מה שאתה צריך לעשות הוא לגלות איזה מסלול אתה רוצה לקחת ולאחר מכן להשאיר את הנהיגה אליהם בזמן שאתה gawk למקום. לונדון מכוסה על ידי יותר מ -700 מסלולי אוטובוס, רבים לנסוע בעבר כמה מן העיר איקוני המראות. בתור בונוס, רבים מן האוטובוסים הם פעמיים deckers, ואיזה נוף נהדר תקבל על הסיפון העליון. רשימה זו מתמקדת במסלולים במרכז לונדון בלבד, וכוללת קישורים למדריך מלא שמקיף את כל המראות הכלולים במסלול, כמו גם עצות מועילות ומידע נוסף.
אוטובוסים בלונדון כבר לא מקבלים פארס במזומן, אז תצטרך כרטיס צדפה טעון עם אשראי מספיק או כרטיס נסיעה. אתה יכול גם לשקול באמצעות כרטיס תשלום ללא מגע לשלם עבור תחבורה בלונדון .
אם אתה קצר בזמן רוצה להבטיח כי אתה רואה את כל המראות הגדולים בלונדון, ההימור הטוב ביותר שלך הוא מסלול קלאסי ביג אוטובוס מסלולים מעגליים.
01 מתוך 08
מס '11 כביש
זה מסלול האוטובוס הוא אחד מושלם לקחת אם זה הטיול הראשון שלך ללונדון. קטע המפתח במסלול מס '11 מתחיל בתחנת רחוב ליברפול ומסתיים בתחנת ויקטוריה. הוא עובר דרך העיר של לונדון ועבר כזה חייב לראות כמו קתדרלת סנט פול , כיכר טרפלגר, בתי הפרלמנט , ווסטמינסטר אבי .
02 מתוך 08
כביש מס '9
החלק הטוב ביותר של המסלול מס '9 מתחיל בקנסינגטון ומסתיים על שפת קובנט גארדן. הוא חולף על פני רויאל אלברט הול והייד פארק, לאורך פיקדילי, על פני ארמון סנט ג'יימס וכיכר טרפלגר .
03 מתוך 08
כביש 73
מסלול מס '73 מתחיל בתחנת ויקטוריה ומסתיים בסטוק ניוינגטון בצפון מזרח לונדון. הוא עובר את הגנים של ארמון בקינגהאם, וולינגטון ארק, הייד פארק, מארבל ארץ', יחד עם כל אורכו של רחוב אוקספורד, ובאמצעות איזלינגטון.
04 מתוך 08
מס '26 כביש
מסלול מס '26 מתחיל Hackney וויק במזרח לונדון ומסתיים ב Waterloo על ידי הגדה הדרומית . זה עובר דרך Hackney ואת העיר של לונדון לפני נסיעה על גשר ווטרלו עבור תצוגות נהדרות משני הצדדים.
05 מתוך 08
מס '24 כביש
מסלול מס '24 מתחיל בהמסטד הית בצפון לונדון ו רוחות דרכו פימליקו, ליד בריטניה טייט . זה עובר דרך קמדן וכיכר טרפלגר, כמו גם כיכר הפרלמנט, שם תוכלו לקבל הצצה של בתי הפרלמנט וסטמינסטר אבי.
06 מתוך 08
כביש RV1
מסלול RV1 מתחיל בטאוור היל, קרוב למגדל לונדון , ומסתיים בקובנט גארדן. המסלול מקשר בין מגדל לונדון ללונדון ברידג 'ובבורו מרקט, דרך טאואר ברידג' , ווטרלו ואת הגדה הדרומית לקובנט גארדן פיאצה.
07 מתוך 08
דרך
מסלול זה מתחיל במערב המפסטד ועובר דרך שכונות אחרות בצפון לונדון, כולל סנט ג'ונס ווד שבו ניתן למצוא את מעבר הולכי הרגל המפורסם של אבי רוד, לפני שנסעו לאורך הרחובות אוקספורד ורג'נט, דרך כיכר פיקדילי ומסביב לכיכר טרפלגר, וכלה ב ווטרלו עם נוף מרהיב מגשר ווטרלו.
08 מתוך 08
לונדון מונופול מועצת מיקומים
מבקרים בלונדון לעיתים קרובות ללכת לונדון מונופול מועצת מקומות. זה קל יותר אם אתה לוקח את האוטובוס על ארבעת הנתיבים, אשר יסיע אותך בעבר את כל לוחות מונופול. כל המסלולים האלה מתחברים. תחנה מס' 205 בתחנת מרילבון, מס '78 בתחנת רחוב ליברפול, מס' 72 ברחוב אולד קנט, ומספר 23 ברחוב פליט. אם אתה רוצה סיור מקוצר, בחר מס '23, שם תוכל להכות את הקופה ולגלגל את החלק הארי של שמות הלוח מונופול על זה רק מסלול אחד.